Jste zde

Domů

Odkazy související se Seychelskými ostrovy

Pláž, Seychely
Jedna z pláží na seychelských ostrovech

Máme zájem o spolupráci [1] s kvalitními weby o Seychelských ostrovech nebo dalších ostrovech Indického oceánu, o cestování za exotikou a dovolené. Pokud máte vlastní stránky s tímto zaměřením a chtěli byste vyměnit odkazy, kontaktujte nás.

Stránky plné zajímavých informací a hlavně osobních zkušeností z cest na Seychely lze nalézt na stránkách mojecesty.net.

Diskusí na téma Seychel je poměrně poskrovnu. Jedno z diskusních fór o Seychelách lze nalézt na cestovatelském webu cestovatelky.cz.

Jestli se chystáte na dovolenou na Seychely, nezapomeňte se podívat na aktuální nabídku zájezdů na poslední chvíli. V sekci last minute Seychely jednoduše zjistíte, za jakou cenu se dá do této exotické destinace s některou s českých cestovních kanceláří odletět.

Další, poměrně nová a stručná diskuse o Seychelách, zatím bohužel příliš příspěvků neobsahuje.

Atraktivní ceny last minute zájezdů na Seychely mívají, a to hlavně v sezóně, i německé cestovní kanceláře. Obecně platí, že čím je destinace od ČR dále, tím lepší ceny bývají zahraniční pořadatelé zájezdů schopni nabídnout. A tak než začnete plánovat svou last minute dovolenou, určitě se podívejte i na nabídku zájezdů německých cestovních kanceláří.

Informace o souostroví Seychely na české Wikipedii.

[1] Dle definice je spolupráce společným úsilím zaměřeným na dosažení prospěchu všech, kteří se na něm podílejí. Dovolujeme si upozornit, že jednostranné umístění odkazu na tento web v drtivé většině případů za spolupráci nepovažujeme.

Grand Anse Praslin

23.01.2018 - 04:00

FairNorth-northwest, Moderate breeze, 5.9 m/s26°C

0 mm srážek

Tlak: 1009.9 hPa

Takamaka

23.01.2018 - 04:00

FairNorth-northwest, Gentle breeze, 4.8 m/s25°C

0 mm srážek

Tlak: 1010.3 hPa

Victoria

23.01.2018 - 03:00

FairNorth, Moderate breeze, 6.1 m/s26°C

0 mm srážek

Tlak: 1009.9 hPa

Předpověď počasí na yr.no.